Masya or Amavasya Dates 2020- अमावस्या तिथि २०२० - ॐ जय माता दी ॐ

Latest:

Translate

Search This Blog

“ सर्वमङ्गलमाङ्गल्ये शिवे सर्वार्थसाधिके । शरण्ये त्र्यम्बके गौरि नारायणि नमोऽस्तु ते ॥

Saturday, 25 April 2020

Masya or Amavasya Dates 2020- अमावस्या तिथि २०२०


Date
Festivals
Friday, 24 January
Sunday, 23 February
Tuesday, 24 March
Wednesday, 22 April
Friday, 22 May
Sunday, 21 June
Monday, 20 July
Wednesday, 19 August
Thursday, 17 September
Friday, 16 October
Sunday, 15 November
Monday, 14 December

No comments:

Post a comment